Ana Sayfa / Hakkımızda / İletişim /

0 (216) 606 45 15

TSE Denetimleri Başladı

TSE hizmet ve yeterlilik belgesi için iş yerlerinin ilgili standarda göre hazırlanmış kriterlere uygunluk sağmalıdır. Bu kriterlerden biride topraklama raporudur. Bu belgelerin uzaltılması işlemi her yıl yapılır, 1 yıl daha uzatmak için şirketimizle temesa geçerek topraklama raporunu temin edebilirsiniz.

Yalova Ticaret ve Sanayi Odası  TSE Sistem Belgelendirme Müdürlüğü Tetkikçileri  tarafından Osman Levent Demirci ile Mehmet Doğanay tarafından 23-24 Mayıs 2012 tarihinde TS EN ISO 9001:2008 Kalite Yönetim Sistemi Standardı Belge yenileme Tetkiki ve TS EN ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi Standardı Gözetim Tetkiki , OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi Standardı Belge Yenileme Tetkiki gerçekleştirilmiştir.


Yapılan kontrollerde  belge uzatılma denetileri herhangi bir eksik olmadığı için tebrik edilmiştir. Kalite Yönetimi , Çevre ile barışıklık ve İş Sağlığı Güvenliği alanlarında uyguladığı yenilikler taktir almıştır. Oda için büyük bir deneyim kazanımı açısından büyük bir tecrübe yaşamıştır.